2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van gastroscopen en coloscopen
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel de aankoop, levering en installatie van gastroscopen en coloscopen voor de dienst gastro - enterologie. Tevens inbegrepen in de opdracht: - alle hierbij noodzakelijke technische en gebruikersopleidingen, - alle noodzakelijke toebehoren en accessoires, - alle noodzakelijke IT-koppelingen, - ...
Interne Kennung: PPP0VJ-976/6574/2026/WL/MD/061
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/WL/MD/061_1