2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, zgodnie z poniższym wyszczególnieniem: Część 1 – Dostawa urządzeń do transmisji wideo Część 2 – Dostawa urządzeń multimedialnych Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. Ponadto musi być gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem, bez dodatkowych zakupów inwestycyjnych po stronie Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń do transmisji wideo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch (2) koderów wideo IP oraz dwóch (2) dekoderów wideo IP, tworzących kompletny system bidirektywnej transmisji wideo po sieci lokalnej, przeznaczony do zastosowania w systemie sieciowego wykonawstwa muzycznego pomiędzy dwoma węzłami akademickiej sieci badawczej.
Haupteinstufung (cpv): 32222000 Bildsignalcodiermaschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń multimedialnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń multimedialnych, na które składają się: 1) trzy lampy studyjne, 2) jedna lampa błyskowa, 3) dwa rejestratory przenośne, 4) trzy konwertery dwukierunkowe, 5) cztery statywy, 6) jedna tyczka mikrofonowa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 38653110 Fotoblitzlampen, 38650000 Fotografische Geräte, 32333100 Videorecorder, 32323500 Video-Überwachungssystem