621519-2026 - Wettbewerb
Polen – Bürobedarf – dostawa materiałów biurowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa materiałów biurowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych. Kod CPV: 30192000-1 – wyroby biurowe, Kod CPV: 30237250-6 - akcesoria do czyszczenia komputerów Kod CPV: 30192300-4 - taśma barwiąca Kod CPV: 30192320-0 - taśmy do drukarek Kod CPV 30192800-9 - etykiety samoprzylepne Kod CPV 42994220-8 - przybory do laminowania Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, zapakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem, wolny od wad fizycznych oraz prawnych oraz roszczeń osób trzecich, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być pełnowartościowy w pierwszym gatunku, w tym bez odkształceń, nie uszkodzony mechanicznie, kompletny. Dostarczone artykuły biurowe muszą być opakowany oryginalnie, opakowania muszą być nienaruszone, posiadać zabezpieczenia zastosowane przez producenta oraz znaki identyfikujące produkt. 3. Szczegółowy wykaz i opis wymagań dotyczących materiałów biurowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo–cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi odrębny plik w formacie Excel. Zamawiający wymaga, aby w Formularzu asortymentowo-cenowym wraz z opisem przedmiotu zamówienia, w kolumnie nr 6 dla każdej pozycji wpisana została nazwa handlowa/ producent/typ/model oznaczenie zaoferowanego materiału biurowego. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym ogólne warunki umowy
Interne KennungBAI.272.35.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237250 Computerreinigungszubehör, 30192300 Farbbänder, 30192320 Druckerbänder, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 42994220 Laminierungszubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów biurowych