See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - powtórka
Beschreibung: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - powtórka zgodnie z dokumentami zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 535003-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy PZP Zamawiający wyznacza krótszy termin składania ofert aby zapewnić kontynuację dostaw niezbędnych w procesie leczenia pacjentów. Postępowanie jest postępowaniem powtórzonym.Pierwotne postępowanie (DZPZ/2650/27UEPN/2026) zostało unieważnione z powodu zbyt wysokiej wartości złożonych ofert w zakresie unieważnianych części zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - powtórka Część 1
Beschreibung: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - powtórka zgodnie z dokumentami zaproszenia Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - powtórka Część 2
Beschreibung: Dostawa zestawów do dializy otrzewnowej - powtórka zgodnie z dokumentami zaproszenia Część 2