2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van tankwagens ten behoeve van Brandweer Westhoek en alle aangesloten hulpverleningszones voor de periode van 5 jaar
Beschreibung: Leveren van tankwagens ten behoeve van Brandweer Westhoek en alle aangesloten hulpverleningszones voor de periode van 5 jaar
Interne Kennung: PPP1BH-1084/6058/AD / 1426 / 2026 /1053
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133100 Tankwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AD / 1426 / 2026 /1053_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijver geeft van alle toegestane opties minimaal een technische fiche mee en verantwoording van de bijkomende kostprijs. De prijs houdt ook een inschatting van uren nodig voor de aanpassing in - deze wordt mee opgenomen binnen de verantwoording.)
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34133100 Tankers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: AD / 1426 / 2026 /1053_1
Options: