2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Mucharz oraz z (PSZOK).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: 1) Odbiorze transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno –wypoczynkowe zwanymi w dalszej części właścicielami nieruchomości letniskowych, z terenu Gminy Mucharz oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych przy GZWiK w Jaszczurowej nr 357 w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2) Dostarczaniu właścicielom worków na odpady w ilościach i terminach określonych w opisie przedmiotu zamówienia. 3) Odbiorze odpadów z koszy ulicznych i miejsc publicznych oraz dzikich wysypisk. 2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno–wypoczynkowe z terenu Gminy Mucharz oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: 1) Odbiorze transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno –wypoczynkowe zwanymi w dalszej części właścicielami nieruchomości letniskowych, z terenu Gminy Mucharz oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych przy GZWiK w Jaszczurowej nr 357 w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2) Dostarczaniu właścicielom worków na odpady w ilościach i terminach określonych w opisie przedmiotu zamówienia. 3) Odbiorze odpadów z koszy ulicznych i miejsc publicznych oraz dzikich wysypisk. 4) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów: a) Zmieszanych (niedających się wysegregować odpadów komunalnych) odpadów komunalnych o kodzie 200301. b) Selektywnie zbieranych odpadów komunalnych: – Papieru, tektury oraz opakowań z tektury i papieru o kodach: 200101, 150101, – Tworzyw sztucznych oraz opakowań z tworzyw sztucznych, metali oraz opakowań z metalu o kodach: 200139,150102, 200140, 150104, – Szkła oraz odpady ze szkła o kodach:150107, 200102. c) Odpadów biodegradowalnych, odpadów kuchennych i odpadów zielonych pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych w tym trawy o kodzie 200201, 200108. d) Innych frakcji zbieranych selektywnie: – Pampersów i innych odpadów higienicznych o kodach: 200199, 200399 – Popiołu i żużlu z palenisk węglowych, drobnego materiału budowlanego o kodach 200199, 200399. e) Odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych tj. chemikalia, zużyte baterie i akumulatory i inne o kodach: 200113*, 200114*, 200115*, 200117*, 200119*, 200121*, 200123*, 200127*, 200129*, 200133, 200134*. f) Zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach: 200135*, 200136. g) Przeterminowanych leków oraz odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych (w szczególności igieł i strzykawek) o kodach 200131*, 200132. i) Odzieży i tekstyliów o kodach 200110 i 200111. j) Odpadów wielkogabarytowych w tym okien i drzwi z szybami o kodzie 200307, zużytych opon z samochodów osobowych, pojazdów rolniczych z gospodarstw domowych z wyłączeniem działalności rolniczej o kodzie 160103. k) Drobnych odpadów budowlano-remontowych o kodach 170101 170107, 170201, 170203, 170604, 170904 powstających w wyniku prowadzenia robót niewymagających pozwolenia na budowę i rozbiórkę lub zgłoszenia w starostwie powiatowym, 2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku nr 13 do SWZ.