2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów elektrycznych i oświetlenia RZGW Kraków – z podziałem na 5 części.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz jednostek podległych. Zamówienie podzielone jest na 5 części ze względu na przynależność do jednostki organizacyjnej. - Część 1 –RZGW w Krakowie – ul. J. Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków - Część 2 – Zarząd Zlewni w Nowym Sączu – ul. Naściszowska 31, 33-300 Nowy Sącz - Część 3 – Zarząd Zlewni w Sandomierzu – ul. Długosza 4a, 27-600 Sandomierz - Część 4 – Zarząd Zlewni w Żywcu – Pompownia P2Bis, ul. Łączki 48, 34-300 Żywiec - Część 5 - Ośrodek Zarybieniowy Świnna Poręba – 258, 34-106 Mucharz
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.81.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel, 31340000 Kabelzubehör, isoliert, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31531100 Lampen und Leuchtröhren, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 31681000 Elektrische Zubehörteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy artykułów elektrycznych i oświetlenia RZGW Kraków - część 1
Beschreibung: Część 1 – dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie – ul. J. Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.81.2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy artykułów elektrycznych i oświetlenia RZGW Kraków - część 2
Beschreibung: Część 2 – dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu – ul. Naściszowska 31, 33-300 Nowy Sącz
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.81.2026 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy artykułów elektrycznych i oświetlenia RZGW Kraków - część 3
Beschreibung: Część 3 – dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Zarząd Zlewni w Sandomierzu – ul. Długosza 4a, 27-600 Sandomierz
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.81.2026 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy artykułów elektrycznych i oświetlenia RZGW Kraków - część 4
Beschreibung: Część 4 – dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Zarząd Zlewni w Żywcu – Pompownia P2Bis, ul. Łączki 48, 34-300 Żywiec
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.81.2026 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawy artykułów elektrycznych i oświetlenia RZGW Kraków - część 5
Beschreibung: Część 5 – dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Ośrodek Zarybieniowy Świnna Poręba 258, 34-106 Mucharz
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.81.2026 część 5
621562-2026 - Competition
Poland – Electricity distribution and control apparatus – Dostawy artykułów elektrycznych i oświetlenia RZGW Kraków – z podziałem na 5 części.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K.ROZ.270.2.81.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31200000 Electricity distribution and control apparatus
Additional classification (cpv): 31320000 Power distribution cables, 31340000 Insulated cable accessories, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 31531100 Electric tubes, 31680000 Electrical supplies and accessories, 31681000 Electrical accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: K.ROZ.270.2.81.2026 część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: K.ROZ.270.2.81.2026 część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: K.ROZ.270.2.81.2026 część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: K.ROZ.270.2.81.2026 część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: K.ROZ.270.2.81.2026 część 5