See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Janów Podlaski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP Janów Podlaski - 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia określają: 2.1. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ; 2.2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 465659-2025
Interne Kennung: BUA.271.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji