2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw bs Skandia te Geldrop
Beschreibung: Realisatie van de nieuwbouw van bs Skandia te Geldrop (B, W, E), waarin worden gehuisvest Basisschool Beneden Beekloop, Basisschool Dommeldal, Kinderdagverblijf Potje Knor en Buurtvereniging Hulst-Skandia. 3.889 m2 BVO
Interne Kennung: 379.22.01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundige werken, werktuigbouwkundige installaties, Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Bouwkundige werken, werktuigbouwkundige installaties, Elektrotechnische installaties
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen