621584-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego. 2. Szczegółowe założenia co do realizacji przedmiotu zamówienia są zawarte w Załączniku nr 1 do OPiW – zwanym Szczegółowym Opisem Potrzeb i Wymagań (dalej SOPiW). 3. W SOPiW wskazane są zagadnienia będące przedmiotem dialogu z Wykonawcami zaproszonymi do dialogu.
Vorherige Bekanntmachung547086-2026
Interne KennungZP.260.25.2026
VerfahrensartWettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
LosLOT-0001