2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej dla Teatru Wielkiego w Łodzi
Beschreibung: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej przez operatora systemu dystrybucyjnego, utrzymanie ciągłości i niezawodności dostaw oraz parametrów jakościowych energii elektrycznej dla obiektów Teatru Wielkiego w Łodzi
Interne Kennung: DP/WR/11/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Teatru Wielkiego w Łodzi