621591-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application do wersji IFS Cloud oraz świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application do wersji IFS Cloud oraz świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: ,,Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application do wersji IFSCloud oraz świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawarto w Istotnych postanowieniach umowy co stanowi Załącznik nr 7 do SWZ oraz w załączniku nr 9 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration