2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Harderwijk Projectleider OZA
Beschreibung: Inleiding De regio Noord-Veluwe wil de samenwerking tussen onderwijs en jeugdhulp verder versterken. De ambitie is om te komen tot een regionaal onderwijszorgarrangement waarin onderwijs en zorg integraal samenwerken en kinderen zo thuisnabij mogelijk passende ondersteuning ontvangen. Evaluaties van bestaande pilots laten zien dat een collectieve aanpak leidt tot: • meer rust en continuïteit binnen scholen; • minder administratieve lasten; • betere samenwerking tussen onderwijs en jeugdhulp; • efficiëntere inzet van middelen; • betere ontwikkelkansen voor leerlingen. Om deze ambitie te realiseren hebben gemeenten, samenwerkingsverbanden en schoolbesturen een intentieverklaring ondertekend en een bestuursopdracht vastgesteld. Voor de uitvoering hiervan wordt een ervaren projectleider gezocht. Opdrachtgever De opdracht wordt verstrekt door de regionale stuurgroep Onderwijszorgarrangement Noord-Veluwe, namens dertien deelnemende partners bestaande uit gemeenten, samenwerkingsverbanden passend onderwijs en schoolbesturen gespecialiseerd onderwijs. De stuurgroep is verantwoordelijk voor de bestuurlijke aansturing van de ontwikkeling van een regionaal onderwijszorgarrangement (OZA). De projectleider legt verantwoording af aan de stuurgroep en werkt nauw samen met een regionale projectgroep waarin gemeenten, samenwerkingsverbanden, lokale toegangsteams en onderwijsorganisaties zijn vertegenwoordigd. Doel van de opdracht De projectleider ontwikkelt, organiseert en begeleidt de regionale verkenning naar een toekomstbestendig onderwijszorgarrangement voor de regio Noord-Veluwe. De opdracht richt zich op: • het realiseren van een gedragen projectplan; • het voorbereiden en uitvoeren van één of twee pilots; • het monitoren van de resultaten; • het opleveren van een bestuurlijk advies voor een structureel regionaal onderwijszorgarrangement. Opdrachtomschrijving De projectleider is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van het project. De werkzaamheden bestaan ten minste uit: • opstellen van een integraal projectplan inclusief planning, risicoanalyse, governance, communicatie en monitoring; • samenstellen, organiseren en voorzitten van de regionale projectgroep; • uitvoeren van de processtappen uit de bestuursopdracht; • verzamelen en analyseren van beschikbare regionale gegevens; • begeleiden van scholen en partners bij het ontwikkelen van pilotvoorstellen; • voorbereiden van besluitvorming over de selectie van pilots; • begeleiden van de uitvoering van de pilots; • organiseren van kennisdeling tussen deelnemende organisaties; • signaleren en beheersen van risico’s; • opstellen van kwartaalrapportages; • adviseren van de stuurgroep; • opstellen van een eindrapport met advies voor implementatie van een toekomstbestendig onderwijszorgarrangement. Resultaten De opdracht is succesvol afgerond wanneer ten minste de volgende producten zijn opgeleverd: • vastgesteld projectplan; • ingerichte en functionerende projectorganisatie; • één of twee geselecteerde pilots; • voortgangsrapportages per kwartaal; • evaluatie van de pilots; • voorstel voor regionale governance; • voorstel voor duurzame samenwerking; • voorstel voor structurele financiering; • bestuurlijk eindadvies inclusief implementatieplan. Verantwoording De projectleider: • rapporteert aan de regionale stuurgroep; • bereidt bestuurlijke besluitvorming voor; • verzorgt kwartaalrapportages; • stemt periodiek af met de voorzitter van de stuurgroep; • draagt zorg voor tijdige signalering van risico’s en knelpunten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000