2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwing toegangscontrole
Beschreibung: De aanbestedende overheid wenst haar toegangscontrolesysteem te vernieuwen en een toegangscontrolesysteem van het merk SALTO of gelijkwaardig/ compatibel met SALTO aan te kopen. Ze wenst ook technische bijstand bij de plaatsing en in dienst stelling van het toegangscontrolesysteem.
Interne Kennung: PPP0SB-122/5098/2025_toegangscontrole
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025_toegangscontrole_1