2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening inhuur derden
Beschreibung: HDSR wenst twee opdrachtnemers te contracteren middels ieder een afzonderlijke Raamovereenkomst. De opdracht bestaat uit de werving, selectie en contractering van tijdelijke externe inhuur. Primair gericht op deze twee segmenten: • uitzendkrachten; • detacheringskrachten. Binnen de opdracht ligt de focus op het waarborgen van continuïteit, gezamenlijke verantwoordelijkheid binnen de driehoek van beide Opdrachtnemers en HDSR, gezonde concurrentie en partnership. Kenmerkend voor de opdracht is: • geen bulk- of generieke inhuur; • overwegend maatwerk en specialistische profielen; • hoge mate van variatie in opdrachten; • het tussenkomstmodel; opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de toeleveranciers. De opdracht richt zich op het leveren van hoogwaardige, passende kandidaten voor veelal unieke en specialistische functies voornamelijk binnen de domeinen: • techniek binnen een waterschap; • specialisten op het gebied van water; • IT; • bedrijfsvoering. De dienstverlening die wij vragen van de beide Opdrachtnemers is: • werving en selectie kandidaten; • (rechtmatig) contracteren inhuurkrachten; • beheer en volledigheid van het inhuurdossier; • facturatie en betalingsproces; • levering van managementinformatie; • relatiebeheer en proactieve adviesrol. HDSR heeft rond de 850 medewerkers. De gemiddelde verhouding van het medewerkersbestand van HDSR is op dit moment 90% vaste medewerkers en 10% inhuur. Dit betekent dat er per jaar gemiddeld 85 inhuurkrachten actief zijn binnen HDSR. Op dit moment (augustus 2026) werken er 60 inhuurkrachten voor HDSR. Hier kunnen, onder andere voor de migratie, geen rechten aan ontleend worden. Voor de maximale looptijd van 5 jaar bedraagt de indicatieve waarde van beide Raamovereenkomsten samen: € 59,1 miljoen exclusief BTW. Het maximum bedrag van de beide raamovereenkomsten gezamenlijk bedraagt € 88,65 miljoen exclusief BTW voor de volledig mogelijke looptijd van 5 jaar. Indien deze maximale waarde gedurende de looptijd door beide Raamovereenkomsten gezamenlijk wordt bereikt, eindigt de Raamovereenkomst met beide Opdrachtnemers direct van rechtswege.
Interne Kennung: DM2088224
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Vanwege de grote financiële component van onderhavige opdracht is het uiterst belangrijk dat de Raamcontractanten financieel gezond zijn en blijven. Vandaar dat er relatief veel geschiktheidseisen en minimumeisen zijn opgenomen. Op de MVOI thema's SROI, klimaat, diversiteit & inclusie en ketenverantwoordelijkheid zijn er voorwaarden gesteld t.a.v. de opdrachtuitvoering. De nadruk in de gunningscriteria ligt met 90% sterk op de kwaliteit. De kwalitatieve gunningscriteria vragen om een uitwerking van casussen en dilemma's waarmee HDSR goed inzicht krijgt in hoe de partijen de opdracht daadwerkelijk in de praktijk tot uitvoering brengen. Gezien het strategische belang van de dienstverlening, de afhankelijkheid van de kwaliteit van de dienstverlening en de impact op de continuïteit van de externe inhuur binnen HDSR, voert HDSR na de voorlopige gunning een uitgebreide verificatie uit. De actieve medewerking van de voorlopig geselecteerde inschrijvers is hierbij vereist.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: HDSR wenst twee opdrachtnemers te contracteren middels ieder een afzonderlijke Raamovereenkomst. De opdracht bestaat uit de werving, selectie en contractering van tijdelijke externe inhuur. Primair gericht op deze twee segmenten: • uitzendkrachten; • detacheringskrachten. De opdracht richt zich op het leveren van hoogwaardige, passende kandidaten voor veelal unieke en specialistische functies voornamelijk binnen de domeinen: • techniek binnen een waterschap; • specialisten op het gebied van water; • IT; • bedrijfsvoering. Binnen de opdracht ligt de focus op het waarborgen van continuïteit, gezamenlijke verantwoordelijkheid binnen de driehoek van beide Opdrachtnemers en HDSR, gezonde concurrentie en partnership. Kenmerkend voor de opdracht is: • geen bulk- of generieke inhuur; • overwegend maatwerk en specialistische profielen; • hoge mate van variatie in opdrachten; • het tussenkomstmodel; opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de toeleveranciers. De dienstverlening die wij vragen van de beide Opdrachtnemers is: • werving en selectie kandidaten; • (rechtmatig) contracteren inhuurkrachten; • beheer en volledigheid van het inhuurdossier; • facturatie en betalingsproces; • levering van managementinformatie; • relatiebeheer en proactieve adviesrol. HDSR heeft rond de 850 medewerkers. De gemiddelde verhouding van het medewerkersbestand van HDSR is op dit moment 90% vaste medewerkers en 10% inhuur. Dit betekent dat er per jaar gemiddeld 85 inhuurkrachten actief zijn binnen HDSR. Op dit moment (augustus 2026) werken er 60 inhuurkrachten voor HDSR. Hier kunnen, onder andere voor de migratie, geen rechten aan ontleend worden. Voor de maximale looptijd van 5 jaar bedraagt de indicatieve waarde van beide Raamovereenkomsten samen: € 59,1 miljoen exclusief BTW. Het maximum bedrag van de beide raamovereenkomsten gezamenlijk bedraagt € 88,65 miljoen exclusief BTW voor de volledig mogelijke looptijd van 5 jaar. Indien deze maximale waarde gedurende de looptijd door beide Raamovereenkomsten gezamenlijk wordt bereikt, eindigt de Raamovereenkomst met beide Opdrachtnemers direct van rechtswege.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Omdat niet bekend is hoe de wet DBA zich gaat ontwikkelen de komende jaren, behoudt HDSR zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst te besluiten toch weer ZZP’ers toe te laten op haar Inhuuruitvragen. Verder zal in geval van een dispensatie (wanneer de reguliere route is bewandeld) bij zeer hoge uitzondering volgens de interne escalatiematrix afgeweken kunnen worden van het geen ZZP’ers uitgangspunt en zal de inhuur van een ZZP’er alsnog mogelijk moeten zijn via onderhavige Raamovereenkomst.