See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICININĖ ĮRANGA V PRIĖMIMO SK.
Beschreibung: MEDICININĖ ĮRANGA V PRIĖMIMO SK. (PU-331/2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Bronchoskopas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Ginekologinė kėdė
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Intrakardinio stimuliatoriaus rinkinys
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Nešiojamasis dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Plyšinė lempa
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Ultragarso aparatas (su kraujagysliniu davikliu)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Vaisiaus būklės stebėjimo ir gimdymo veiklos monitoravimo įranga
Interne Kennung: 7