See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Een raamovereenkomst met één of twee ondernemingen voor de levering en plaatsing van ingerichte keuken in logementen van de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging (Def+) op het hele belgische grondgebied
Beschreibung: De huidige opdracht betreft een raamovereenkomst met één of twee ondernemingen voor de levering en plaatsing van ingerichte keuken in woningen van de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging (hierna ook Def+) op het hele Belgische grondgebied. Het betreft een contract van 1 jaar met jaarlijks de mogelijkheid om de opdracht onder exact dezelfde voorwaarden stilzwijgend te laten verlengen en dit maximaal 3 keer (zie punt 2.5 van het bestek). De opdracht is verdeeld in twee percelen: PERCEEL 1: Vlaamse Gewest: 1373 woningen – zie adressen in de bijlage 21031 – Lijst woningen Vlaanderen, PERCEEL 2: Waalse Gewest + Brussel:1542 woningen – zie adressen in de bijlage 21031 – Liste logements Wallonie BXL. De percelen worden afzonderlijk geëvalueerd. De offertes worden dus per perceel vergeleken en gegund aan diegene die voor dat perceel het best geklasseerd is op basis van de offerte voor het desbetreffende perceel. De maximaal mogelijke waarde van de opdracht is 400.000€ voor het perceel 1 en 400.000€ voor het perceel 2. De opdracht wordt van rechtswege beëindigd ofwel wanneer dit bedrag wordt bereikt ofwel wanneer de laatst mogelijke verlenging eindigt, naargelang het eerste wat gebeurt.
Interne Kennung: 21031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141400 Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 21031 - Een raamovereenkomst met één onderneming voor de levering en plaatsing van ingerichte keuken in logementen van de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging (Def+) in het Vlaamse Gewest
Beschreibung: De huidige perceel betreft een raamovereenkomst met één onderneming voor de levering en plaatsing van ingerichte keuken in woningen van de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging (hierna ook Def+) in het Vlaamse Gewest. PERCEEL 1: Vlaamse Gewest: 1373 woningen – zie adressen in de bijlage 21031 – Lijst woningen Vlaanderen. Het betreft een contract van 1 jaar met jaarlijks de mogelijkheid om de opdracht onder exact dezelfde voorwaarden stilzwijgend te laten verlengen en dit maximaal 3 keer (zie punt 2.5 van het bestek). De maximaal mogelijke waarde van het perceel 1 is 400.000€. De opdracht wordt van rechtswege beëindigd ofwel wanneer dit bedrag wordt bereikt ofwel wanneer de laatst mogelijke verlenging eindigt, naargelang het eerste wat gebeurt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 21031 - Een raamovereenkomst met één onderneming voor de levering en plaatsing van ingerichte keuken in logementen van de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging (Def+) in het Waalse Gewest en Brussel
Beschreibung: De huidige perceel betreft een raamovereenkomst met één onderneming voor de levering en plaatsing van ingerichte keuken in woningen van de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging (hierna ook Def+) in het Waalse Gewest en Brussel. PERCEEL 2: Waalse Gewest + Brussel: 1542 woningen – zie adressen in de bijlage 21031 – Liste logements Wallonie BXL. Het betreft een contract van 1 jaar met jaarlijks de mogelijkheid om de opdracht onder exact dezelfde voorwaarden stilzwijgend te laten verlengen en dit maximaal 3 keer (zie punt 2.5 van het bestek). De maximaal mogelijke waarde van het perceel 2 is 400.000€. De opdracht wordt van rechtswege beëindigd ofwel wanneer dit bedrag wordt bereikt ofwel wanneer de laatst mogelijke verlenging eindigt, naargelang het eerste wat gebeurt.
Interne Kennung: 2