See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZE SANGE
Beschreibung: Furnizare REACTIVI PENTRU ANALIZE SANGE Locul unde este specificata valoarea celui mai mare contract subsecvent pentru fiecare lot in parte se regaseste in CAIET SARCINI , respectiv valoarea minima din intervalul valorii estimate fara TVA a fiecarui LOT. Cuantumul garantiei de participare este de 1% din valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent, conform HG 395/2016 . Garantia de participare se poate constitui prin Virament bancar in contul Spitalului Judetean de Urgenta Pitesti deschis la Trezoreria Pitesti, cod IBAN RO 40 TREZ 0465006 XXX 009193. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in a 12 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile.
Interne Kennung: 4122205_2026_PAAPD1625105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: reactivi compatibili sau echivalenti cu analizor automat de imunologie AFIAS 3
Beschreibung: - conform caiet de sarcini si anexa prezentului anunt
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reactivi compatibili sau echivalenti cu analizor biochimie SKYLA HB1 AFLAT IN DOTAREA SPITALULUI
Beschreibung: - conform caiet de sarcini atasat prezentului anunt
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: kit complet reactivi histologie conventionala pentru procesarea a1000 probe sau echivalent
Beschreibung: - conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 3