2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hmotnostní spektrometr
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání, instalace a předvedení funkčnosti Hmotnostního spektrometru (1 ks) včetně příslušenství v technické specifikaci uvedené v příloze č. 4 této zadávací dokumentace. Technické řešení předmětu veřejné zakázky je podrobně specifikováno v technické části zadávací dokumentace, tj. v příloze č. 4 této zadávací dokumentace Veškeré obchodní a dodací podmínky jsou specifikovány v příloze č. 3 ZD (Návrh smlouvy o dodávce)
Interne Kennung: Hmotnostní spektrometr
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: §56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001