2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w roku 2027 samorządowych jednostek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie w roku 2027 kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy samorządowych jednostek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków, zwanych dalej „jednostkami”.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skorzystał w możliwości skrócenia terminu składania ofert wskazanej w art. 138 ust. 2 pkt. 1 ustawy. W dniu 27.02.2026 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowane zostało wstępne ogłoszenie informacyjne (Nr ogłoszenia: 2026/S 41-139562). Opublikowane ogłoszenie zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji w dniu 26.02.2026 r. oraz zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 27.02.2026 r. - tj. na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MCOO/ZP/R/6/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71317200 Health and safety services
5. Lot
Lot: LOT-0001