Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rámcová dohoda sa uzatvorí na dobu určitú v trvaní 12 mesiacov odo dňa nadobudnutia jej účinnosti. Verejný obstarávateľ bude mať právo jednostranne predĺžiť dobu účinnosti zmluvy o ďalších 12 mesiacov, a to maximálne trikrát počas trvania rámcovej dohody, teda spolu najviac o ďalších 36 mesiacov.
Erfüllungsort