See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie stravovania študentov formou zúčtovávania príspevku na stravovanie – ŠD Družba
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania primárne pre študentov UK a študentov iných verejných vysokých škôl študujúcich dennou formou štúdia ubytovaných v Študentskom domove Družba UK, Botanická 25, Bratislava, a zabezpečenie mesačného zúčtovávania príspevku na stravovanie za jedlá s nárokom na príspevok na stravovanie (ďalej aj "dotácia") vydané úspešnému uchádzačovi v príslušnom kalendárnom mesiaci študentom verejných vysokých škôl študujúcich dennou formou štúdia v stravovacom zariadení úspešného uchádzača za podmienok určených v zmluve o poskytnutí dotácie na príslušný kalendárny rok uzatvorenej medzi verejným obstarávateľom a Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (ďalej len "dotačná zmluva") a za podmienok určených v metodike rozpisu dotácií zo štátneho rozpočtu verejným vysokým školám na príslušný kalendárny rok ustanovenej Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (ďalej len "metodika rozpisu dotácií"). Bližší opis predmetu zákazky tvorí príloha č. 1 súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sociálne služby a iné osobitné služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001