2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brugbediening
Beschreibung: Eind april 2027 loopt de huidige overeenkomst voor de inhuur van brugbedieningspersoneel van de gemeente Nieuwegein af. Ter waarborging van het op een rechtmatige en doelmatige manier blijven voldoen aan de benodigde inhuur van brugbedieningspersoneel voor de komende jaren wordt de opdracht opnieuw in de markt belegd. De opdracht ziet op de inzet van gekwalificeerd brugbedieningspersoneel ten behoeve van de brugbediening binnen het bedieningsgebied van de gemeente, op dit moment bestaande uit 14 bruggen. Hiervoor wenst de gemeente met één (1) opdrachtnemer een Raamovereenkomst af te sluiten. De waarde van de opdracht wordt geraamd op een inzet van 9.000 uren per jaar en 36.000 uren over vier (4) jaar. De geraamde jaarlijkse afname is daarmee € 420.000, - (excl. BTW). De totale geraamde waarde over de gehele looptijd van de opdracht (4 jaar) is daarmee € 1.680.000, - (excl. BTW). De geraamde waarde is gebaseerd op de verwachte benodigde inhuur, historische afname en kosten en huidige uurtarieven in de markt. Ingeval wij meer dan 200% boven de hierboven geraamde totale contractwaarde uitkomen, zal een nieuwe aanbesteding worden opgezet. De maximale afname onder de Raamovereenkomst bedraagt daarmee € 3.360.000, - (excl. BTW).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Eind april 2027 loopt de huidige overeenkomst voor de inhuur van brugbedieningspersoneel van de gemeente Nieuwegein af. Ter waarborging van het op een rechtmatige en doelmatige manier blijven voldoen aan de benodigde inhuur van brugbedieningspersoneel voor de komende jaren wordt de opdracht opnieuw in de markt belegd. De opdracht ziet op de inzet van gekwalificeerd brugbedieningspersoneel ten behoeve van de brugbediening binnen het bedieningsgebied van de gemeente, op dit moment bestaande uit 14 bruggen. Hiervoor wenst de gemeente met één (1) opdrachtnemer een Raamovereenkomst af te sluiten. Zie Aanbestedingsdocumenten. De waarde van de opdracht wordt geraamd op een inzet van 9.000 uren per jaar en 36.000 uren over vier (4) jaar. De totale geraamde waarde van de opdracht is € 420.000, - excl. BTW per jaar. De totale geraamde waarde over de gehele looptijd van de opdracht (4 jaar) is daarmee € 1.680.000, - (excl. BTW).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsdocumenten.
621750-2026 - Competition
Netherlands – Recruitment services – Brugbediening
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Brugbediening
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 63700000 Support services for land, water and air transport, 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie Aanbestedingsdocumenten.