2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolreiniging en -inspectie Bollenstreekgemeenten
Beschreibung: De gemeenten Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk en Teylingen willen middels een aanbesteding één partij selecteren die de rioolreiniging en -inspectie van de riolering voor alle gemeenten kan verzorgen. Bij opdrachtverlening wordt er per gemeente een raamovereenkomst afgesloten. -
Interne Kennung: 3776884
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Rioolreiniging en -inspectie
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Voorbereidende werkzaamheden t.b.v. reinigen en inspecteren vrijvervalriolering; b. Planmatig reinigen van vrijvervalriolering; c. Planmatig inspecteren van vrijvervalriolering; d. Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging