2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mleka i przetworów mlecznych w podziale na dwie części
Beschreibung: Dostawa mleka i przetworów mlecznych w podziale na dwie części: Część nr 1 - dostawy mleka i przetworów mlecznych do m. Wędrzyn Część nr 2 - dostawy mleka i przetworów mlecznych do m. Czerwieńsk
Interne Kennung: 64/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - dostawy mleka i przetworów mlecznych do m. Wędrzyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mleka i przetworów mlecznych zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi zawartymi w załączniku nr 1 do umowy, w asortymencie i ilościach podstawowych wyszczególnionych w tabelach nr 1 z zastrzeżeniem prawa opcji dla asortymentu oraz ilości wyszczególnionych w tabelach nr 2. Ilość w opcji będzie dostarczana przez Dostawcę w wypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu. 2. Wzór umowy załącznik nr 9 do SWZ oraz minimalne wymagania jakościowe załącznik nr 10 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych po zrealizowaniu umowy w zakresie zamówienia podstawowego w 100 %: 1) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy, 2) Rodzaj opcji określa § 2 ust.1 tabela nr 2 wzoru umowy; 3) Maksymalna wartość opcji wynosi 200 % zamówienia podstawowego, 4) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem jego zakresu, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem w trakcie trwania umowy, po wykorzystaniu ilości podstawowych danego asortymentu, z jednoczesnym wskazaniem asortymentu (w tym ilości i rodzaju) produktów spożywczych podlegających zamówieniom w ramach opcji. Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, jednak łącznie do ilości wskazanej w § 2 ust. 1 tabela nr 2 wzoru umowy. 5) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. 6) W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamówienie z wykorzystaniem prawa “opcji”: Cena jednostkowa netto w opcji nie może być inna niż cena jednostkowa netto w zamówieniu podstawowym. W przypadku zaproponowania ceny jednostkowej w opcji innej niż cena jednostkowa zaproponowana przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego, Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp odrzuci ofertę Wykonawcy z postępowania.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - dostawy mleka i przetworów mlecznych do m. Czerwieńsk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mleka i przetworów mlecznych zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi zawartymi w załączniku nr 1 do umowy, w asortymencie i ilościach podstawowych wyszczególnionych w tabelach nr 3 z zastrzeżeniem prawa opcji dla asortymentu oraz ilości wyszczególnionych w tabelach nr 4. Ilość w opcji będzie dostarczana przez Dostawcę w wypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu. 2. Wzór umowy załącznik nr 9 do SWZ oraz minimalne wymagania jakościowe załącznik nr 10 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych po zrealizowaniu umowy w zakresie zamówienia podstawowego w 100 %: 1) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy, 2) Rodzaj opcji określa § 2 ust.1 tabela nr 4 wzoru umowy; 3) Maksymalna wartość opcji wynosi 200 % zamówienia podstawowego, 4) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem jego zakresu, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem w trakcie trwania umowy, po wykorzystaniu ilości podstawowych danego asortymentu, z jednoczesnym wskazaniem asortymentu (w tym ilości i rodzaju) produktów spożywczych podlegających zamówieniom w ramach opcji. Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, jednak łącznie do ilości wskazanej w § 2 ust. 1 tabela nr 2 wzoru umowy. 5) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. 6) W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamówienie z wykorzystaniem prawa “opcji”: Cena jednostkowa netto w opcji nie może być inna niż cena jednostkowa netto w zamówieniu podstawowym. W przypadku zaproponowania ceny jednostkowej w opcji innej niż cena jednostkowa zaproponowana przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego, Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp odrzuci ofertę Wykonawcy z postępowania.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 64/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Additional classification (cpv): 15510000 Milk and cream
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: część 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: część 2