See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Engineersdiensten Routekaart 3.0
Beschreibung: Als eigenaar, verhuurder en gebruiker van circa 170 gebouwen (het zogenaamde maatschappelijk vastgoed) richt de gemeente Tilburg zich op gezonde, veilige, energiezuinige en duurzame gebouwen. Het is van primair belang dat de gebouwen geschikt zijn voor hun gebruikers, zodat zij er kunnen sporten, ontmoeten, werken en recreëren. De eigenaarsrol voor het maatschappelijk vastgoed is belegd bij het Vastgoedbedrijf van gemeente Tilburg. Binnen het Vastgoedbedrijf ligt de opgave voor om in de periode 2026-2030 32 gebouwen binnen het maatschappelijk vastgoed integraal te verduurzamen en de gebouwen tegelijkertijd toekomstbestendig te maken als het gaat om functionaliteit en gebruikskwaliteit. Scope van de opdracht betreft ontwerp- en advieswerkzaamheden voor deze gebouwen. Binnen het Vastgoedbedrijf ligt de opgave voor om in de periode 2026-2030 32 gebouwen binnen het maatschappelijk vastgoed integraal te verduurzamen en de gebouwen tegelijkertijd toekomstbestendig te maken als het gaat om functionaliteit en gebruikskwaliteit. Scope van de opdracht betreft ontwerp- en advieswerkzaamheden voor deze gebouwen.
Interne Kennung: 2026_001_VGB_SF
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit is de hoofdopdracht van deze aanbesteding. Binnen het Vastgoedbedrijf ligt de opgave voor om in de periode 2026-2030 32 gebouwen binnen het maatschappelijk vastgoed integraal te verduurzamen en de gebouwen tegelijkertijd toekomstbestendig te maken als het gaat om functionaliteit en gebruikskwaliteit. Scope van de opdracht betreft ontwerp- en advieswerkzaamheden voor deze gebouwen.
Interne Kennung: 1