621767-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S102/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S102/2025
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1 - Dostawa miernika laboratoryjnego z wyposażeniem, Pakiet 2 - Dostawa zmywarki kapturowej, Pakiet 3 - Dostawa systemu do elektroforezy kapilarnej, Pakiet 4 – Dostawa płaszcza grzejnego z mieszadłem magnetycznym, Pakiet 5 – Dostawa łaźni wodnej, Pakiet 6 – Dostawa wytrząsarki o ruchu drgającym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1 - 6 Załączniki nr 2.1 -2.6 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-102/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3.Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją Warunków Zamówienia. 4. W postępowaniu, komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „ezamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, ul. Domaniewska 49, 02672 Warszawa, zwanej dalej „Platformą”, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/222934/notice/public/details 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dostępna jest pod ww. adresem https://wum.ezamawiajacy.pl w zakładce „Baza Wiedzy”. Problemy w obsłudze Platformy należy zgłaszać na adres:ezamawiajacy_zgloszenia@marketplanet.pl lub pod nr tel. + 48 22 257 22 23. 6.Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7.Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy. 8.Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 9. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 10. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j Dz.U. 2024 poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ; 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w: a) oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy; art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne; art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. b) oświadczeniu, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str.1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833 /2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 12. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania funkcjonalne i techniczne Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale XI SWZ. 13. Wykonawca związany jest ofertą do dnia 03.01.2026 r. 14. Administratorem danych osobowych jest: WARSZAWSKIUNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować na adres email: iod@wum.edu.pl, tel.: +48 22 57 20 240; Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Dostawa miernika laboratoryjnego z wyposażeniem
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1 Dostawa miernika laboratoryjnego z wyposażeniem. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący odpowiednio dla Pakietu 1 Załącznik nr 2.1 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Menge2 Stück
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 Dostawa zmywarki kapturowej
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 2 Dostawa zmywarki kapturowej. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 2 Załącznik nr 2.2 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 2
Menge1 Stück
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 Dostawa systemu do elektroforezy kapilarnej
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 3 Dostawa systemu do elektroforezy kapilarnej. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący odpowiednio dla Pakietu 3 Załącznik nr 2.3 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 3
Menge1
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – Dostawa płaszcza grzejnego z mieszadłem magnetycznym
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 4 – Dostawa płaszcza grzejnego z mieszadłem magnetycznym, 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 4 Załączniki nr 2.4 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 – Dostawa łaźni wodnej
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 5 – Dostawa łaźni wodnej. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 5 Załącznik nr 2.5 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 5
Menge5 Stück
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 – Dostawa wytrząsarki o ruchu drgającym
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 6 – Dostawa wytrząsarki o ruchu drgającym. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 6 Załącznik nr 2.6 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPakiet 6