See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przełączników sieciowych wraz z akcesoriami.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych wraz z akcesoriami. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem strony internetowej https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/311020/notice/public/details
Interne Kennung: OR-D-III.272.95.2026.LB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przełączników sieciowych dostępowych wraz z akcesoriami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 25 szt. przełączników sieciowych dostępowych wraz z akcesoriami. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Interne Kennung: OR-D-III.272.95.2026.LB/I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przełączników sieciowych agregacyjnych wraz z akcesoriami.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. przełączników sieciowych agregacyjnych wraz z akcesoriami. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Interne Kennung: OR-D-III.272.95.2026.LB/II