See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie przez okres obowiązywania umowy. 2. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy zawierają załączniki nr 5, 6 i 7 do SWZ obejmujące wzory umów wraz z zestawieniem obiektów i powierzchni do sprzątania oraz zakresem czynności i częstotliwości sprzątania.
Vorherige Bekanntmachung: 300441-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie - część 1
Beschreibung: CZĘŚĆ I - Załącznik nr 5 - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Stoisława 6 w Szczecinie, - przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie, - przy ul. Żołnierskiej 3a w Szczecinie, - przy ul. Piotra Skargi 34/35 w Szczecinie, - przy ul. Owocowej 8-10 w Szczecinie, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do budynków.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji nr 1, nr 2 i nr 3. 2. Zamawiającemu w ramach prawa opcji nr 1 przysługuje prawo do przedłużenia czasu trwania umowy na okres nie dłuższy niż 3 miesiące. 3. Zamawiający w granicach maksymalnego okresu, o którym mowa w ust. 2 może przedłużać czas trwania umowy jednokrotnie lub wielokrotnie o kolejne okresy trwające 1 miesiąc. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o fakcie przedłużenia umowy i wskaże okres, o który umowa ma zostać przedłużona nie później niż w terminie 14 dni przed dniem zakończeniem czasu trwania umowy. 4. Za dodatkowe miesiące świadczenia usługi Wykonawcy będzie przysługiwało wynagrodzenie określone w § 4 ust. 1 i 2. 5. Zamawiającemu w ramach prawa opcji nr 2 przysługuje prawo do zmniejszenia zakresu świadczonych usług sprzątania poprzez rezygnację z usługi sprzątania budynku przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie, szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 w związku ze zmianą lokalizacji jednostki organizacyjnej Zamawiającego. 6. Zamawiającemu w ramach prawa opcji nr 3 przysługuje prawo do zmiany zakresu przedmiotu umowy poprzez wprowadzenie do usługi sprzątania budynku przy ul. Bałuki 11 w Szczecinie, szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 do umowy, do którego jednostka organizacyjna Zamawiającego przeprowadzi się z budynku przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie. 7. Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie oświadczenia woli na piśmie o skorzystaniu z prawa opcji nr 2 lub opcji nr 3. Oświadczenie Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji nr 2 lub 3 Zamawiający przekazuje Wykonawcy nie później niż w terminie 30 dni przed terminem rezygnacji z usługi sprzątania budynku przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie lub/i przed rozpoczęciem świadczenia usługi sprzątania przy ul. Bałuki 11 w Szczecinie. 8. Zamawiający zastrzega, iż prawo opcji nr 1, 2 i 3 jest jego uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. 9. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać do końca czasu trwania umowy z uwzględnieniem prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: 2. usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie - część 2
Beschreibung: CZĘŚĆ II - Załącznik nr 6 - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Dworcowej 2 w Goleniowie, - przy ul. 11 Listopada 3 w Gryficach, - przy ul. Moniuszki 1 w Kamieniu Pomorskim, - przy ul. Sienkiewicza 4 w Łobzie, - przy ul. Słowackiego 8 w Świnoujściu, - w domkach kempingowych w Pobierowie, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do ww budynków i terenu utwardzonego przy obiekcie ul. Niepodległości 15 w Gryficach (chodnik)
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Zamawiającemu w ramach prawa opcji przysługuje prawo do przedłużenia czasu trwania umowy na okres nie dłuższy niż 3 miesiące. 3. Zamawiający w granicach maksymalnego okresu, o którym mowa w ust. 2 może przedłużać czas trwania umowy jednokrotnie lub wielokrotnie o kolejne okresy trwające 1 miesiąc. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o fakcie przedłużenia umowy i wskaże okres, o który umowa ma zostać przedłużona. 4. Za dodatkowe miesiące świadczenia usługi Wykonawcy będzie przysługiwało wynagrodzenie określone w § 4 ust. 1.
Los: LOT-0003
Titel: 3. usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie - część 3
Beschreibung: CZĘŚĆ III - Załącznik nr 7 - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Niedziałkowskiego 16 w Choszcznie, - przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Gryfinie, - przy ul. Czarnieckiego 32 w Stargardzie, - przy ul. Sopoćki 2 w Myśliborzu, - przy ul. Kościuszki 24 w Pyrzycach, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do budynków.