See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studieopdracht voor de renovatie van diverse technische installaties - Kunstsite De Singel
Beschreibung: deSingel is het bekende kunstencentrum in Antwerpen waar de 4 disciplines theater, dans, muziek en architectuur samenwonen. Mede dankzij de grootschalige infrastructuur van de site is deze grote kunstinstelling van de Vlaamse Overheid een unieke ontmoetingsplaats voor de internationale en Vlaamse kunstenwereld. Het gebouw deSingel omvat een reeks technische installaties die aan vervanging toe zijn omwille van einde levensduur of in functie van verbeteren van energie, comfort en veiligheidseisen. De opdracht betreft een studieopdracht van specifieke technische installaties in afgebakende zones en ruimtes in het gebouw. Het gaat onder andere over ventilatie/klimatisatie, liften, noodverlichting, brandveiligheidsinstallatie en elektriciteitsborden. Naast de studie van de technische installaties is er ook een beperkte studieopdracht architectuur specifiek met betrekking tot de bouwkundige brandcompartimentering op het kelderniveau en aan liftsassen. De studie omvat alle technische aanpassingen en alle aanpassingen voor de architecturale integratie ervan (incl architectuur, stabiliteit, akoestiek). De ingrepen dienen zich op een gepaste en zorgvuldige wijze te integreren in de bestaande architectuur.
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/162299
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/OP/162299 - 1
Interne Kennung: 1