2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie terenów zieleni położonych wzdłuż ulic gminnych oraz prace związane z opróżnianiem koszy ulicznych –– zamówienie podobne do umowy WŁO/485/24 z dnia 9.12.2024r.
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie terenów zieleni położonych wzdłuż ulic gminnych oraz prace związane z opróżnianiem koszy ulicznych na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, w 2025 roku –– zamówienie podobne do umowy WŁO/485/24 z dnia 9.12.2024r. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności prace polegające na: Utrzymaniu czystości na terenach zieleni wzdłuż dróg gminnych; Koszeniu trawników; Jesiennym grabieniu; Pieleniu krzewów; Pielęgnacji krzewów; Odmładzaniu krzewów; Pieleniu i pielęgnacji bylin; Nasadzeniu krzewów; Sadzeniu bylin; Cięciu żywopłotów; Renowacji trawników; Karczowaniu samosiewów o obwodzie do 15 cm; Karczowaniu samosiewów o obwodzie do 30 cm; Odchwaszczaniu nawierzchni utwardzonych; Wywozie zanieczyszczeń gabarytowych z terenów zieleni; Wywozie zanieczyszczeń organicznych z terenów zieleni; Opróżnianiu koszy ulicznych (betonowych z wkładem metalowym); Pracach konserwacyjne, porządkowych różnych i interwencyjnych; Konserwacji ławek. 2. Zamawiający zastrzega możliwość zmian (zwiększenia lub zmniejszenia) w ilościach jednostek obmiarowych / przewidywanej ilości zabiegów, podanej w kosztorysie ofertowym w przypadku, gdy w trakcie realizowania umowy wystąpi konieczność wykonania większej ilości określonego zakresu prac (kosztem zmniejszenia innego zakresu prac). Dokonywane w ten sposób zmiany nie mogą przekroczyć wynagrodzenia wykonawcy określonego na ten cel w § 4 ust.1 umowy. 3. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 50% wartości prac przewidzianych w kosztorysie.
Interne Kennung: ZZWR.UE.29.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie terenów zieleni położonych wzdłuż ulic gminnych oraz prace związane z opróżnianiem koszy ulicznych na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, w 2025 roku –– zamówienie podobne do umowy WŁO/485/24 z dnia 9.12.2024r. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności prace polegające na: Utrzymaniu czystości na terenach zieleni wzdłuż dróg gminnych; Koszeniu trawników; Jesiennym grabieniu; Pieleniu krzewów; Pielęgnacji krzewów; Odmładzaniu krzewów; Pieleniu i pielęgnacji bylin; Nasadzeniu krzewów; Sadzeniu bylin; Cięciu żywopłotów; Renowacji trawników; Karczowaniu samosiewów o obwodzie do 15 cm; Karczowaniu samosiewów o obwodzie do 30 cm; Odchwaszczaniu nawierzchni utwardzonych; Wywozie zanieczyszczeń gabarytowych z terenów zieleni; Wywozie zanieczyszczeń organicznych z terenów zieleni; Opróżnianiu koszy ulicznych (betonowych z wkładem metalowym); Pracach konserwacyjne, porządkowych różnych i interwencyjnych; Konserwacji ławek. 2. Zamawiający zastrzega możliwość zmian (zwiększenia lub zmniejszenia) w ilościach jednostek obmiarowych / przewidywanej ilości zabiegów, podanej w kosztorysie ofertowym w przypadku, gdy w trakcie realizowania umowy wystąpi konieczność wykonania większej ilości określonego zakresu prac (kosztem zmniejszenia innego zakresu prac). Dokonywane w ten sposób zmiany nie mogą przekroczyć wynagrodzenia wykonawcy określonego na ten cel w § 4 ust.1 umowy. 3. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 50% wartości prac przewidzianych w kosztorysie
Interne Kennung: ZZWR.UE.29.2024