621794-2026 - Wettbewerb
Litauen – Gebührenerhebung – Mokėjimo surinkimo paslaugų už lankytojų transporto priemonių laikymą (statymą) pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mokėjimo surinkimo paslaugų už lankytojų transporto priemonių laikymą (statymą) pirkimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti mokėjimų surinkimo paslaugas už Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus lankytojų transporto priemonių laikymą (statymą) Perkančiosios organizacijos valdomose vietose. Įsigyjamą paslaugą sudaro: apmokėjimo (surinkimo) programėlė, ne grynaisiais pinigais, skirta išmaniesiems judriesiems įrenginiams (aplikacija / elektroniniais mokėjimai); taip pat apmokėjimo grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortele surinkimas bei su šiuo surinkimu susijusios paslaugos (fiziniai mokėjimai); fiziniams bei elektroniniams mokėjimams rinkti būtinos įrangos nuomos paslaugos. Lankytojų mokėjimų apmokėjimo (surinkimo) paslaugos perkamos kartu su mokėjimo sprendimais.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79941000 Gebührenerhebung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vilniaus g. 24, Vilniuje esanti aikštelė
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Konstitucijos pr. 22, Vilniuje esanti aikštelė
Interne Kennung: 2