See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na dowozie dzieci i młodzieży szkolnej na zajęcia lekcyjne i powrót po zajęciach lekcyjnych do szkół położonych na terenie Wałbrzycha i Nowego Siodła - zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2 Dowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 w Wałbrzychu (ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych oraz ul. Dunikowskiego 39) 1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci i młodzieży szkolnej najkrótszą trasą i własnymi środkami transportu, obsługiwanymi przez własnych kierowców, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 w Wałbrzychu (ul. Główna 2, 58-309 Wałbrzych oraz ul. Dunikowskiego 39) obejmujące przywiezienie do szkoły i odwiezienie po zajęciach lekcyjnych grupy ok. 65 uczniów z dzielnicy Stary Zdrój i Poniatów.
Interne Kennung: BZP.271.106.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001