2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a dodávka náhradních dílů nákladních vozidel Mercedes-Benz
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v komplexní servisních službách pro nákladní automobily nad 3,5 t (Atego, Axor, Actros, Arocs) v autorizovaném servisu, především: - pozáruční servisní prohlídky, - garanční prohlídky, - mechanické, lakýrnické, klempířské, diagnostické práce, které budou prováděny v souladu s doporučením výrobce, - záruční i pozáruční opravy s použitím pouze originálních náhradních dílů, - dodávka a montáž autodoplňků, - měření emisí, - kalibrace tachografů.
Interne Kennung: P25V00000089
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114100 Reparatur von Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0001