2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering en Goed werkgeverschapsverzekering(en)
Beschreibung: Deze aanbestedingsleidraad omschrijft de Europese aanbesteding volgens de openbare procedure om te komen tot het afsluiten van een overeenkomst met Provincie Zeeland. De Provincie Zeeland heeft in 2021 een Europese aanbesteding uitgevoerd waarbij de Aansprakelijkheidsverzekering en Goed Werkgeverschapsverzekering in combinatie zijn aanbesteed. De polissen zijn ingegaan op 1 januari 2022 en lopen van rechtswege af op 1 januari 2027. De verzekeringen dienen daarom opnieuw te worden aanbesteed via een openbare Europese aanbesteding. Op deze Europese aanbesteding zijn de Richtlijn 2014/24/EU en de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. Aansprakelijkheidsverzekering voor de Provincie Zeeland De Provincie Zeeland wenst een Aansprakelijkheidsverzekering specifiek voor de Provincie af te sluiten voor een periode van 3 jaar met een optie tot 3 maal een verlenging van 12 maanden. Goed Werkgeverschapsverzekering Provincie Zeeland wenst in combinatie met de Aansprakelijkheidsverzekering een zogenaamde Goed Werkgeverschapsverzekering - of gelijkwaardige producten - voor haar werknemers en inhuur af te sluiten voor eveneens een periode van 3 jaar met een optie tot 3 maal een verlenging van 12 maanden. Voor de Goed Werkgeverschapsverzekering mogen ook alternatieven worden aangeboden zoals een Schadeverzekering voor Werknemers tijdens werktijd en een 24-uurs Ongevallen-verzekering. Deelopdrachten 1 en 2 Genoemde verzekeringen worden in combinatie ingekocht. De Aansprakelijkheidsverzekering voor de Provincie betreft deelopdracht 1 en de Goed Werkgeverschapsverzekering betreft deelopdracht 2. Beide deelopdrachten zijn onlosmakelijk aan elkaar verbonden vanwege de premiestelling en de dekking. De deelopdrachten worden daarom aan één en dezelfde partij gegund aan de inschrijver met de Beste Prijs-Kwaliteitverhouding (PKV). De inschrijver dient zijn Inschrijving volledig te baseren op het gevraagde in deze Aanbestedingsleidraad inclusief de bijbehorende Bijlagen. Het indienen van een alternatieve aanbieding dat niet voldoet aan deze Aanbestedingsleidraad met bijbehorende Bijlagen, waaronder het Programma van Eisen, is niet toegestaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
621830-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
Additional classification (cpv): 66510000 Insurance services, 66516400 General liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000