2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen en Inspecteren vrijvervalstelsel rioleringen
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor twee jaar met de optie te verlengen met 2 x 1 jaar voor het reinigen en inspecteren van het vrijvervalstelsel riolering 2 jarige raamovereenkomst met de mogelijkheid om met max 2 x 1 jaar te verlengen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor vier jaar voor het reinigen en inspecteren van het vrijvervalstelsel riolering 2 jarige raamovereenkomst met de optie tot 2 x 1 jaar verlengen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.