621853-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Architect Sportcomplex Sportpark
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelArchitect Sportcomplex Sportpark
BeschreibungHet projectdoel is het realiseren van een functioneel, duurzaam en toekomstbestendig sportcomplex dat onderwijs, breedtesport en zwemsport faciliteert en tevens bijdraagt aan de beleving en identiteit van het Sportpark. Onder het sportcomplex komt een parkeervoorziening. De scope van de opdracht betreft het ontwerpen van het nieuwe sportcomplex. Zie selectieleidraad.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibung- Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung1