See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa jednorazowego sprzętu medycznego ogólnoszpitalnego i anestezjologicznego na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Beschreibung: Zakup i dostawa jednorazowego sprzętu medycznego ogólnoszpitalnego i anestezjologicznego na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Interne Kennung: DZP/2-23/233/125/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Jednorazowy zestaw przetworników do pomiaru inwazyjnego monitorowania ciśnienia
Beschreibung: Część 1: Jednorazowy zestaw przetworników do pomiaru inwazyjnego monitorowania ciśnienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Rurka tracheostomijna, zamknięty system do odsysania rurek
Beschreibung: Część 2: Rurka tracheostomijna, zamknięty system do odsysania rurek
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: System do kontrolowanej zbiórki stolca
Beschreibung: Część 3: System do kontrolowanej zbiórki stolca
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Worek do lewatywy
Beschreibung: Część 4: Worek do lewatywy
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Kanka odbytnicza
Beschreibung: Część 5: Kanka odbytnicza
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Przyrząd do drenażu błony bębenkowej ucha środkowego
Beschreibung: Część 6: Przyrząd do drenażu błony bębenkowej ucha środkowego
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Sterylna woda do nawilżania tlenu
Beschreibung: Część 7: Sterylna woda do nawilżania tlenu
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Staza jednorazowa
Beschreibung: Część 8: Staza jednorazowa
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Czujnik temperatury rektalno-przełykowy
Beschreibung: Część 9: Czujnik temperatury rektalno-przełykowy
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Filtr do pochłaniacza CO2
Beschreibung: Część 10: Filtr do pochłaniacza CO2
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Cewniki do odsysania
Beschreibung: Część 11: Cewniki do odsysania
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Zatyczki do sond i cewników
Beschreibung: Część 12: Zatyczki do sond i cewników
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Zestawy i akcesoria do ssaka medycznego
Beschreibung: Część 13: Zestawy i akcesoria do ssaka medycznego
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Dreny i cewniki chirurgiczne
Beschreibung: Część 14: Dreny i cewniki chirurgiczne
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Akcesoria do kapnografii
Beschreibung: Część 15: Akcesoria do kapnografii
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Cewnik pH-metryczny
Beschreibung: Część 16: Cewnik pH-metryczny
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: Okrycie do kontrolowanej hipotermii do CritiCool
Beschreibung: Część 17: Okrycie do kontrolowanej hipotermii do CritiCool
Los: LOT-0018
Titel: Część 18: Sprzęt medyczny do drenażu i procedur chirurgicznych
Beschreibung: Część 18: Sprzęt medyczny do drenażu i procedur chirurgicznych
Los: LOT-0019
Titel: Część 19: Resuscytatory jednorazowe
Beschreibung: Część 19: Resuscytatory jednorazowe
Los: LOT-0020
Titel: Część 20: Akcesoria do monitorowania wodoru w wydychanym powietrzu
Beschreibung: Część 20: Akcesoria do monitorowania wodoru w wydychanym powietrzu
Los: LOT-0021
Titel: Część 21: Szczotka chirurgiczna
Beschreibung: Część 21: Szczotka chirurgiczna
Los: LOT-0022
Titel: Część 22: Marker chirurgiczny
Beschreibung: Część 22: Marker chirurgiczny
Los: LOT-0023
Titel: Część 23: Zamknięty system do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Beschreibung: Część 23: Zamknięty system do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Los: LOT-0024
Titel: Część 24: Czujnik do kapnografii pacjenta zaintubowanego
Beschreibung: Część 24:Czujnik do kapnografii pacjenta zaintubowanego
Los: LOT-0025
Titel: Część 25: Czujniki do Sp02
Beschreibung: Część 25: Czujniki do Sp02
Los: LOT-0026
Titel: Część 26: Czujnik do SpO2 do MRI
Beschreibung: Część 26: Czujnik do SpO2 do MRI
Los: LOT-0027
Titel: Część 27: Elektroda 4-kanałowa
Beschreibung: Część 27: Elektroda 4-kanałowa
Los: LOT-0028
Titel: Część 28: Elektroda kardiologiczna
Beschreibung: Część 28: Elektroda kardiologiczna
Los: LOT-0029
Titel: Część 29: Filtry i wymienniki ciepła
Beschreibung: Część 29: Filtry i wymienniki ciepła
Los: LOT-0030
Titel: Część 30: Elektrody EKG
Beschreibung: Część 30: Elektrody EKG
Los: LOT-0031
Titel: Część 31: Ostrza i strzygarki
Beschreibung: Część 31: Ostrza i strzygarki
Los: LOT-0032
Titel: Część 32: Elektroda do EEG
Beschreibung: Część 32: Elektroda do EEG
Los: LOT-0033
Titel: Część 33: Maszynka jednorazowa
Beschreibung: Część 33: Maszynka jednorazowa
Los: LOT-0034
Titel: Część 34: Akcesoria zużywalne do AIRVO 2 i AIRVO 3
Beschreibung: Część 34: Akcesoria zużywalne do AIRVO 2 i AIRVO 3
Los: LOT-0035
Titel: Część 35: Cewnik moczowodowy końcówka Nelaton
Beschreibung: Część 35: Cewnik moczowodowy końcówka Nelaton
Los: LOT-0036
Titel: Część 36: Pozycjonery głowy
Beschreibung: Część 36: Pozycjonery głowy
Los: LOT-0037
Titel: Część 37: Filtry do spirometru
Beschreibung: Część 37: Filtry do spirometru
Los: LOT-0038
Titel: Część 38: Wyroby do drenażu i płukania
Beschreibung: Część 38: Wyroby do drenażu i płukania
Los: LOT-0039
Titel: Część 39: Łyżki do wideolaryngoskopu
Beschreibung: Część 39: Łyżki do wideolaryngoskopu
Los: LOT-0040
Titel: Część 40: Rękojeść laryngoskopu, łyżki mac
Beschreibung: Część 40: Rękojeść laryngoskopu, łyżki mac
Los: LOT-0041
Titel: Część 41: Osłonka stomatologiczna
Beschreibung: Część 41: Osłonka stomatologiczna
Los: LOT-0042
Titel: Część 42: Koce ogrzewające do urządzenia Warm Touch
Beschreibung: Część 42: Koce ogrzewające do urządzenia Warm Touch
Los: LOT-0043
Titel: Część 43: Czujniki temperatury neonatologiczne dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Beschreibung: Część 43: Czujniki temperatury neonatologiczne dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Los: LOT-0044
Titel: Część 44: Jednorazowa łyżka światłowodowa dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Beschreibung: Część 44: Jednorazowa łyżka światłowodowa dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Los: LOT-0045
Titel: Część 45: – Układ oddechowy noworodkowy do respiratora wielofunkcyjnego
Beschreibung: Część 45: – Układ oddechowy noworodkowy do respiratora wielofunkcyjnego
Los: LOT-0046
Titel: Część 46: Akcesoria do respiratora dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Beschreibung: Część 46: Akcesoria do respiratora dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Los: LOT-0047
Titel: Część 47: Akcesoria do aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Beschreibung: Część 47: Akcesoria do aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Los: LOT-0048
Titel: Część 48: Akcesoria do układu do wentylacji mechanicznej dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Beschreibung: Część 48: Akcesoria do układu do wentylacji mechanicznej dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Los: LOT-0049
Titel: Część 49: Akcesoria do kapnometru dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Beschreibung: Część 49: Akcesoria do kapnometru dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Los: LOT-0050
Titel: Część 50: Elektroda defibrylacyjna
Beschreibung: Część 50: Elektroda defibrylacyjna
Los: LOT-0051
Titel: Część 51: Maski anestetyczne
Beschreibung: Część 51: Maski anestetyczne
Los: LOT-0052
Titel: Część 52: Ostrza skalpela
Beschreibung: Część 52: Ostrza skalpela
Los: LOT-0053
Titel: Część 53: Wapno do aparatów do znieczuleń
Beschreibung: Część 53: Wapno do aparatów do znieczuleń
Los: LOT-0054
Titel: Część 54: Koc grzewczy
Beschreibung: Część 54: Koc grzewczy
Los: LOT-0055
Titel: Część 55: Korki dezynfekcyjne
Beschreibung: Część 55: Korki dezynfekcyjne
Los: LOT-0056
Titel: Część 56: Zestaw do drenażu opłucnej dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Beschreibung: Część 56: Zestaw do drenażu opłucnej dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków
Los: LOT-0057
Titel: Część 57: Materiały zużywalne anestezjologiczne do aparatu do znieczuleń
Beschreibung: Część 57: Materiały zużywalne anestezjologiczne do aparatu do znieczuleń
Los: LOT-0058
Titel: Część 58: Rurki ustno – gardłowe
Beschreibung: Część 58: Rurki ustno – gardłowe
Los: LOT-0059
Titel: Część 59: Worki na mocz
Beschreibung: Część 59: Worki na mocz
Los: LOT-0060
Titel: Część 60: Cewniki urologiczne
Beschreibung: Część 60: Cewniki urologiczne
Los: LOT-0061
Titel: Część 61: Cewniki Foley’a
Beschreibung: Część 61: Cewniki Foley’a
Los: LOT-0062
Titel: Część 62: Żele medyczne
Beschreibung: Część 62: Żele medyczne
Los: LOT-0063
Titel: Część 63: Rurki tracheotomijne z termoczułego PCV
Beschreibung: Część 63: Rurki tracheotomijne z termoczułego PCV
Los: LOT-0064
Titel: Część 64: Akcesoria do respiratora Stephan
Beschreibung: Część 64: Akcesoria do respiratora Stephan
Los: LOT-0065
Titel: Część 65: Akcesoria zużywalne do bronchoskopu Pentax
Beschreibung: Część 65: Akcesoria zużywalne do bronchoskopu Pentax
Los: LOT-0066
Titel: Część 66: Kaniule donosowe wysokich i niskich przepływów
Beschreibung: Część 66: Kaniule donosowe wysokich i niskich przepływów
Los: LOT-0067
Titel: Część 67: Filtry dziecięce
Beschreibung: Część 67: Filtry dziecięce