2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal Onderhoudsbestek 2026 e.v.
Beschreibung: Het integraal onderhoudsbestek wordt in percelen aangeboden. Hierbij zijn de diverse onderhoudswerkzaamheden binnen voornamelijk groen en verharding opgenomen. 4 percelen
Interne Kennung: stn 2025-023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding Integraal Onderhoudsbestek Perceel 1: integraal onderhoud beurten bestek: wijk noord Raamovereenkomst winterwerk: wijk noord Perceel 2: onderhoud ruw gras Perceel 3: cyclisch onderhoud bomen Perceel 4: reinigen kolken Perceel 5: inbesteding integraal onderhoud frequentie bestek: wijken west/zuid inbesteding raamovereenkomst winterwerk: wijken west/zuid Perceel 6: inbesteding: zwerfafval en prullenbakken legen Voor de percelen 1 tot en met 4 gaat de gemeente Capelle aan den IJssel een aanbesteding op de markt zetten. De planning is dat dit in de tweede helft van augustus 2025 plaats vindt op TenderNed. Voorafgaand kunnen wij de volgende informatie per perceel alvast met de markt delen. De bestekken worden opgesteld in de RAW-systematiek. De aanbestedende dienst stelt geen beperkingen op met betrekking tot het inschrijven en verwerven van overeenkomsten op meerdere percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Integraal Onderhoudsbestek 2026 e.v. gebiedsonderhoud Noord
Beschreibung: De gemeente wordt voor een aantal onderhoudswerkzaamheden geografisch ingedeeld. Binnen de werkzaamheden van de geografische verdeling vinden op hoofdlijnen de volgende werkzaamheden plaats: - Verwijderen van onkruid op verharding (frequentie) - Verwijderen van ongewenste plantgroei in plantvakken (frequentie) - Vegen van goten en schoonhouden voegovergangen (frequentie) - Snoeien hagen (frequentie) - Maaien gazons (frequentie) - Nieuwjaarsdag schoonmaak - Snoeien randbeplanting (frequentie) - Onderhoud hondenuitlaatzones (frequentie) - Afsteken graskanten (frequentie) - Snoei bosplantsoen (ROK) - Aanleg en herinrichting plantvakken (ROK) - Inboet (ROK) - Bestrijding lastig te bestrijden onkruiden (ROK) - Civiele kunstwerken: vrijhouden van groen (frequentie) - Vanuit gezamenlijk natuurwaarde-verhogend onderhoud 1 geografisch gebied
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: er wordt voor 3 jaar een overeenkomst per perceel aangegaan
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Integraal Onderhoudsbestek 2026 e.v. onderhoud ruw gras
Beschreibung: - 2 maal per jaar de bermen ruw gras maaien en afruimen - 2 maal per jaar de zichtstroken maaien en afruimen - Optioneel circulaire toepassing reststroom. - In 2026 is er een budget beschikbaar voor een beperkte pilot duurzaamheid/circulariteit binnen dit perceel in te vullen. geografisch: gehele gemeente
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Integraal Onderhoudsbestek 2026 e.v. cyclisch onderhoud bomen
Beschreibung: - Onderhoud bomen, cyclisch - Onderhoud monumentale bomen in deelopdrachten geografisch gebied: gehele gemeente
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Uit de markt gehaald zie 1e Nota van Inlichtingen
Beschreibung: Uit de markt gehaald geografisch: gehele gemeente
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten