See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Apkures katlu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi, kā arī siltummezglu sagatavošanas apkures sezonai pakalpojumi uz 2 gadiem
Beschreibung: Apkures katlu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi, kā arī siltummezglu sagatavošanas apkures sezonai pakalpojumi uz 2 gadiem
Interne Kennung: IeM NVA 2026/54
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. iepirkuma priekšmeta daļa “Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Rīgas valsts pilsētas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0002
Titel: 2. iepirkuma priekšmeta daļa “Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Zemgales un Pierīgas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0003
Titel: 3. iepirkuma priekšmeta daļa “Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Vidzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0004
Titel: 4. iepirkuma priekšmeta daļa “Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Daugavpils īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0005
Titel: 5. iepirkuma priekšmeta daļa “Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Ludzas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0006
Titel: 6. iepirkuma priekšmeta daļa “Apkures katlu tehniskā apkope un remonts Kurzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0007
Titel: 7. iepirkuma priekšmeta daļa “Siltummezglu sagatavošana apkures sezonai Rīgas valsts pilsētas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0008
Titel: 8. iepirkuma priekšmeta daļa “Siltummezglu sagatavošana apkures sezonai Zemgales un Pierīgas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”;
Los: LOT-0009
Titel: 9. iepirkuma priekšmeta daļa “Siltummezglu sagatavošana apkures sezonai Vidzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0010
Titel: 10. iepirkuma priekšmeta daļa “Siltummezglu sagatavošana apkures sezonai Ludzas īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0011
Titel: 11. iepirkuma priekšmeta daļa “Siltummezglu sagatavošana apkures sezonai Kurzemes īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
Los: LOT-0012
Titel: 12. iepirkuma priekšmeta daļa “Siltummezglu sagatavošana apkures sezonai Daugavpils īpašuma pārvaldīšanas nodaļas objektiem”
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IeM NVA 2026/54
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012