621899-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – ACORD CADRU PRESTARI SERVICII DE CURATENIE EXTERIOARA, INTRETINERE SPATII VERZI, INSAMANTARE CU GAZON SI PLANTARE FLORI PERENE, DESZAPEZIRE, INFIINTARE SISTEME DE IRIGATII SI REAMENAJARE SPATII VERZI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU PRESTARI SERVICII DE CURATENIE EXTERIOARA, INTRETINERE SPATII VERZI, INSAMANTARE CU GAZON SI PLANTARE FLORI PERENE, DESZAPEZIRE, INFIINTARE SISTEME DE IRIGATII SI REAMENAJARE SPATII VERZI
Beschreibung: ACORD CADRU PENTRU 36 LUNI - PRESTARI SERVICII DE CURATENIE EXTERIOARA, INTRETINERE SPATII VERZI, INSAMANTARE CU GAZON SI PLANTARE FLORI PERENE, DESZAPEZIRE, INFIINTARE SISTEME DE IRIGATII SI REAMENAJARE SPATII VERZI. Termenul pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Solicitarile de clarificari vor fi transmise in format editabil.
Interne Kennung: 4266049/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Spitalul Clinic de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes" – beneficiar direct al serviciilor solicitate prin caietul de sarcini si documentatia aferenta, in scopul intretinerii spatiilor din spital in vederea crearii unui climat de siguranta si confort pacientilor internati si personalului angajat.
Interne Kennung: 1