2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Ford
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 36 měsíců pro zajištění mimozáručního a pozáručního servisu a dalších servisních úkonů a služeb na vozidlech značky Ford.
Interne Kennung: SP_05_2025_ONŘ_RD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změna dle § 100 odst. 1 ZZVZ spočívající v navýšení finančního rámce. Vyhrazená změna dle § 100 odst. 2 ZZVZ spočívající v možnosti změny vybraného dodavatele v průběhu plnění rámcové dohody.