See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht betreffende de levering van natronloog 50 % voor de behandeling van voor menselijke consumptie bestemd water
Beschreibung: Opdracht betreffende de levering van natronloog 50 % voor de behandeling van voor menselijke consumptie bestemd water
Interne Kennung: Système de qualification - Soude caustique (JST)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24311521 Natronlauge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Erkenningsregeling - natronloog (JST) - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst betreffende de levering van natronloog 50 % voor de behandeling van voor menselijke consumptie bestemd water
Interne Kennung: 1