2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectieleidraad Bouwkundig Aannemer zwembad Nieuwkoop
Beschreibung: De opdracht betreft de selectie van een bouwkundig aannemer voor de verdere engineering van het Technisch Ontwerp (TO) naar een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO) en de realisatie van het nieuwe zwembad in Nieuwkoop. De opdracht omvat onder meer bouwkundige werkzaamheden, coördinatie van nevenaannemers en directieleveranciers, BIM-coördinatie en de uitvoering van het project conform de aanbestedingsstukken. Nieuwbouw van een zwembad in Nieuwkoop (ca. 2.400 m² BVO), inclusief verdere engineering van TO naar UO, bouwkundige realisatie, coördinatie van nevenaannemers en directieleveranciers en uitvoering van alle bijbehorende werkzaamheden.
Interne Kennung: 690957
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundige aannemer nieuwbouw zwembad Nieuwkoop
Beschreibung: De opdracht betreft de verdere engineering van het Technisch Ontwerp (TO) naar een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO) en de bouwkundige realisatie van het nieuwe zwembad Nieuwkoop. De werkzaamheden omvatten onder meer BIM-coördinatie, bouwplaatsmanagement, uitvoering van de bouwkundige werkzaamheden en afstemming met nevenaannemers en directieleveranciers. Nieuwbouw van een zwembad van circa 2.400 m² BVO inclusief wedstrijdbad, multifunctioneel bad, horeca, kleedruimten, technische ruimten, buitenruimte en bijbehorende voorzieningen.
Interne Kennung: 1