2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów szewnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów szewnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ w Formularz asortymentowo-cenowy stanowiących jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. 7. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Interne Kennung: DZP/APT/43/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiały szewne ogólnego zastosowania
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów szewnych - część nr 1 - Materiały szewne ogólnego zastosowania 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach zawartej w postępowaniu umowy. Szczegółowy opis oraz zakres opcji został określony projektowanych postanowieniach umowy załącznik do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Szwy mikrochirurgiczne i kosmetyczne
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów szewnych - część nr 2 - Szwy mikrochirurgiczne i kosmetyczne 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów szewnych
Internal identifier: DZP/APT/43/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część nr 2