2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportparken gemeente Albrandswaard
Beschreibung: Het contracteren van één partij voor het onderhouden van de sportparken binnen de gemeente Albrandswaard. Op sportpark De Polder betreft dit het onderhoud van de velden, de verhardingen en de groenvoorzieningen. Op sportpark De Omloop en bij RWA Poortugaal betreft het alleen het onderhoud van de velden. Het betreft drie sportvelden, te weten: perceel A, Sportpark De Polder, perceel B Sportpark De Omloop, perceel C RWA Portugaal
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77320000 Sports fields maintenance services
Additional classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1