2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup techniky – kolový traktor 230+ hp, lesní fréza, zatloukač s předražečem traktorový
Beschreibung: Veřejná zakázka je v souladu s § 101 zákona rozdělena v rámci tohoto zadávacího řízení na 3 části. Dodavatel může podat nabídku na jednu nebo na všechny tři části veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky je dodávka kolového traktoru vyšší střední třídy ve výkonové kategorii 230+ hp pro zajišťování péče o chráněná území a technickou správu majetku Jihočeského kraje. Dále je předmětem dodávky lesní fréza profesionální z důvodu časté potřeby redukce náletů, likvidace pařezů a přípravy terénu pro zalučnění nebo obnovu stepních formací, zalesnění cílovými dřevinami apod. Odstraňování náletů, likvidace kořenů a příprava terénu jinými prostředky, resp. jejich kombinací je časově, resp. nákladově velmi náročná. A předmětem dodávky je i zatloukač kůlů důležitý pro přípravu oplocenek pro pastvu na vybraných plochách (obce, koně, jiná velká zvířata), oplocenek pro zajištění lesních porostů, oplocenek pro ochranu hnízdišť před predátory, značení hranic chráněných území, umisťování informačních tabulí apod.).
Interne Kennung: OVZS 110459/2026/klte
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A – Kolový traktor 230 + hp
Beschreibung: Část A: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kolového traktoru vyšší střední třídy ve výkonové kategorii 230+ hp pro zajišťování péče o chráněná území a technickou správu majetku Jihočeského kraje. Technické parametry byly přejímány z veřejně dostupných údajů získaných zejména na internetu a katalogů výrobců a prodejců a vlastních zkušeností s provozovanou technikou.
Interne Kennung: část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0003
Titel: Část C – Zatloukač s předražečem traktorový
Beschreibung: Část C - Zatloukač kůlů je důležitý pro přípravu oplocenek pro pastvu na vybraných plochách (obce, koně, jiná velká zvířata), oplocenek pro zajištění lesních porostů, oplocenek pro ochranu hnízdišť před predátory, značení hranic chráněných území, umisťování informačních tabulí apod.).
Interne Kennung: část C
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Část B – Lesní fréza
Beschreibung: Část B: Lesní fréza profesionální z důvodu časté potřeby redukce náletů, likvidace pařezů a přípravy terénu pro zalučnění nebo obnovu stepních formací, zalesnění cílovými dřevinami apod. Odstraňování náletů, likvidace kořenů a příprava terénu jinými prostředky, resp. jejich kombinací je časově, resp. nákladově velmi náročná.
Interne Kennung: část B