2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie macierzy blokowego systemu składowania danych wraz z Oprogramowaniem i gwarancją.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i wdrożenie Macierzy blokowego systemu składowania danych wraz z Oprogramowaniem i gwarancją Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: dostawę 2 szt. Macierzy dyskowych o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją; 2) w zakresie zamówienia realizowanego w ramach opcji: dostawę 2 szt. Macierzy dyskowych o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją; 2. Zamówienie w zakresie podstawowym obejmuje: 1) wykonanie i dostarczenie Projektu Technicznego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 2) dostawę wraz z rozładunkiem Macierzy dyskowych wraz z Oprogramowaniem, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale II ust. 1 OPZ; 3) Wdrożenie polegające na instalacji, konfiguracji dostarczonego Sprzętu oraz integracji ze środowiskiem Zamawiającego, uruchomieniu oraz przeprowadzeniu testów akceptacyjnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale III ust. 2 OPZ; 4) wykonanie i dostarczenie Dokumentacji powykonawczej, Procedur Operacyjnych i Procedur Administracyjnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 5) przeprowadzenie przeszkolenia dla osób wskazanych przez Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale V OPZ; 6) udzielenie gwarancji Wykonawcy oraz zapewnienie gwarancji producenta na dostarczony Sprzęt na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert) od dnia podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Wdrożenia, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale VII OPZ. 3. Zamówienie w zakresie opcji obejmuje: 1) wykonanie i dostarczenie Projektu Technicznego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 2) dostawę wraz z rozładunkiem Macierzy dyskowych zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale II ust. 1 OPZ; z zastrzeżeniem, że Macierze muszą być tego samego modelu i producenta co Macierze dostarczone w ramach zamówienia podstawowego; 3) Wdrożenie polegające na instalacji, konfiguracji dostarczonego Sprzętu oraz integracji ze środowiskiem Zamawiającego, uruchomieniu oraz przeprowadzeniu testów akceptacyjnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale III ust 2 OPZ; 4) Aktualizację Dokumentacji powykonawczej, Procedur Operacyjnych i Procedur Administracyjnych dostarczonych w ramach zamówienia podstawowego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 5) udzielenie gwarancji Wykonawcy oraz zapewnienie gwarancji producenta na dostarczony Sprzęt na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert) od dnia podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Wdrożenia, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale VII OPZ. 4. szczegółowo przedmiot zamówienia określono w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 174876-2026
Interne Kennung: PN/36/26/GDYP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie macierzy blokowego systemu składowania danych wraz z Oprogramowaniem i gwarancją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i wdrożenie Macierzy blokowego systemu składowania danych wraz z Oprogramowaniem i gwarancji. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: dostawę 2 szt. Macierzy dyskowych o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją; 2) w zakresie zamówienia realizowanego w ramach opcji: dostawę 2 szt. Macierzy dyskowych o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją; 2. Zamówienie w zakresie podstawowym obejmuje: 1) wykonanie i dostarczenie Projektu Technicznego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 2) dostawę wraz z rozładunkiem Macierzy dyskowych wraz z Oprogramowaniem, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale II ust. 1 OPZ; 3) Wdrożenie polegające na instalacji, konfiguracji dostarczonego Sprzętu oraz integracji ze środowiskiem Zamawiającego, uruchomieniu oraz przeprowadzeniu testów akceptacyjnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale III ust. 2 OPZ; 4) wykonanie i dostarczenie Dokumentacji powykonawczej, Procedur Operacyjnych i Procedur Administracyjnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 5) przeprowadzenie przeszkolenia dla osób wskazanych przez Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale V OPZ; 6) udzielenie gwarancji Wykonawcy oraz zapewnienie gwarancji producenta na dostarczony Sprzęt na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert) od dnia podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Wdrożenia, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale VII OPZ. 3. Zamówienie w zakresie opcji obejmuje: 1) wykonanie i dostarczenie Projektu Technicznego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 2) dostawę wraz z rozładunkiem Macierzy dyskowych zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale II ust. 1 OPZ; z zastrzeżeniem, że Macierze muszą być tego samego modelu i producenta co Macierze dostarczone w ramach zamówienia podstawowego; 3) Wdrożenie polegające na instalacji, konfiguracji dostarczonego Sprzętu oraz integracji ze środowiskiem Zamawiającego, uruchomieniu oraz przeprowadzeniu testów akceptacyjnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale III ust 2 OPZ; 4) Aktualizację Dokumentacji powykonawczej, Procedur Operacyjnych i Procedur Administracyjnych dostarczonych w ramach zamówienia podstawowego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 5) udzielenie gwarancji Wykonawcy oraz zapewnienie gwarancji producenta na dostarczony Sprzęt na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert) od dnia podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Wdrożenia, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale VII OPZ. 4. szczegółowo przedmiot zamówienia określono w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję polegająca na dostawie 2 szt. Macierzy dyskowych o całkowitej pojemności NETTO wynoszącej co najmniej 1024 TiB do lokalizacji: OPR w Radomiu przy ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom wraz Oprogramowaniem, Wdrożeniem i gwarancją . 2. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wynosi do 25 dni roboczych od dnia przesłania zawiadomienia o uruchomieniu opcji 3. W celu uruchomienia opcji, o której mowa w ust. 2, Zamawiający złoży Wykonawcy Zawiadomienie w terminie do 6 miesięcy od daty zawarcia Umowy. 4. Zamówienie w zakresie opcji obejmuje: 1) wykonanie i dostarczenie Projektu Technicznego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 2) dostawę wraz z rozładunkiem Macierzy dyskowych zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale II ust. 1 OPZ; z zastrzeżeniem, że Macierze muszą być tego samego modelu i producenta co Macierze dostarczone w ramach zamówienia podstawowego; 3) Wdrożenie polegające na instalacji, konfiguracji dostarczonego Sprzętu oraz integracji ze środowiskiem Zamawiającego, uruchomieniu oraz przeprowadzeniu testów akceptacyjnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale III ust 2 OPZ; 4) Aktualizację Dokumentacji powykonawczej, Procedur Operacyjnych i Procedur Administracyjnych dostarczonych w ramach zamówienia podstawowego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV OPZ; 5) udzielenie gwarancji Wykonawcy oraz zapewnienie gwarancji producenta na dostarczony Sprzęt na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert) od dnia podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Wdrożenia, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale VII OPZ. 5. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 174876-2026
Internal identifier: PN/36/26/GDYP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: