See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D46 soubor staveb v km 0,000 - hranice kraje – TDI – zajištění nezávislého technického dozoru stavebníka, koordinátora BOZP a geodeta investora
Beschreibung: Zajištění TDI na stavbě, včetně BOZP a kontrolní činnosti geodeta investora.
Interne Kennung: 03PT-005448
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001