2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługa dostępu do Internetu za pomocą światłowodu z ochroną DoS/DDoS” (Zadanie nr 1) oraz Świadczenie usługi dostępu do Internetu za pomocą światłowodu z ochroną DoS/DDoS wraz z połączeniem do WWRM EQUNIX WA2 i WA3 (Zadanie nr 2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie 1 - Świadczenie usługi polegającej na stałym dostępie do Internetu za pomocą łącza światłowodowego oraz realizacja usługi ochrony infrastruktury atakami wolumetrycznymi oraz behawioralnymi i aplikacyjnymi typu DoS i DDoS do warstwy 7 z sieci Internet; Zadanie 2 - Świadczenie usługi polegającej na stałym dostępie do Internetu za pomocą łącza światłowodowego wraz z usługą ochrony przed atakami wolumetrycznymi oraz behawioralnymi i aplikacyjnymi typu DoS i DDoS do warstwy 7 z sieci Internet oraz świadczenie usługi dołączenia do Węzła Wymiany Ruchu Międzyoperatorskiego EQUINIX oraz usługa transmisji danych (dzierżawy łącza) o przepływności 10 Gb/s, dla potrzeb transmisji danych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2A i 2B do SWZ.
Interne Kennung: 244/BŁiI/25/ESz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214400 Vermietung von Kommunikations-Bodenleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa dostępu do Internetu za pomocą światłowodu z ochroną DoS/DDoS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach Zadania nr 1 jest świadczenie usługi polegającej na stałym dostępie do Internetu za pomocą łącza światłowodowego oraz realizacja usługi ochrony infrastruktury atakami wolumetrycznymi oraz behawioralnymi i aplikacyjnymi typu DoS i DDoS do warstwy 7 z sieci Internet. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2A do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa dostępu do Internetu za pomocą światłowodu z ochroną DoS/DDoS wraz z połączeniem do WWRM EQUNIX WA2 i WA3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach Zadania nr 2 jest świadczenie usługi polegającej na stałym dostępie do Internetu za pomocą łącza światłowodowego wraz z usługą ochrony przed atakami wolumetrycznymi oraz behawioralnymi i aplikacyjnymi typu DoS i DDoS do warstwy 7 z sieci Internet oraz świadczenie usługi dołączenia do Węzła Wymiany Ruchu Międzyoperatorskiego EQUINIX oraz usługa transmisji danych (dzierżawy łącza) o przepływności 10 Gb/s, dla potrzeb transmisji danych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2